Instalacje CO Wod Kan Gazowe Kowalewo Pomorskie Bojlery Grzejniki Zasobniki Klimatyzacje Piece C.O. Pompy Ciepła

Slide 3
Pompy Ciepła montaż i instalacje
wysokiej jaości pompy ciepła

Pompy ciepła powietrzne C.O CWU instalacja montaż Bydgoszcz Toruń Włocławek Grudziądz Inowrocław województwo kujawsko-pomorskie

Slide 1
Montaż Instalacji
Podłogówka

Nowoczesne instalacje podłogowe i ścienne. Skonsultuj się z nami, aby dobrać odpowiednie ogrzewanie do twojego domu.

Slide 2
Kominy i Wkłady Kominowe

Wysokiej jakości, nowoczesne wkłady kominowe i kominy. Doradztwo w zakresie doboru komina i wkładu kominowego, a także montaż komina i wkładu kominowego.

PlayPause
next arrownext arrow
next arrownext arrow
previous arrowprevious arrow
previous arrowprevious arrow

Pompy ciepła powietrzne c.O CWU Kujawsko-Pomorskie piece cO Instalacje wodno-kanalizacyjne instalacje gazowe bojlery fotowoltaika kolektory słoneczne solary

Montaż i instalacje budowlane Bydgoszcz i okolice. Jesteśmy prosperującą firmą zajmującą się montażem i instalacjami budowlanymi. W ofercie posiadamy: pompy ciepła, piece gazowe, piece pellet, piece ekogroszek, piece węglowe 5 klasa i ecodesign, instalacje gazowe, instalacje wod kan, podłogówka instalacje podłogowe i ścienne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, stacje zmiękczające wodę, klimatyzacje, bojlery, grzejniki, kominy i wkłady kominowe, zamrażanie rur, zasobniki, kolektory słoneczne i solary. 


ogrzewanie domów klimatyzacja fotowoltaika panele i solary

Zadzwoń i umów się na konsultacje z naszym doradcą. Pomożemy Ci ogrzać twój dom za pomocą nowoczesnych piecy na ekogroszek, pellet lub pieca węglowego 5 klasy. A także doradzimy w kwestii zamontowania klimatyzacji, czy też innowacyjnych paneli słonecznych i solarów dzięki którym zyskasz prąd z energii słonecznej. 


pompy-ciepla-bydgoszcz-montaz-okolice
ogrzewanie domów budynków wody

pompy ciepła

Pompy Ciepła zapewniają niskie koszty ogrzewania i są ekologiczne. Instalacje są dopasowane do potrzeb klienta i zyskują coraz większe zainteresowanie. Montaż c.o. c.w.u. z użyciem powietrznych pomp ciepła. Jest to najwydajniejszy sposób ogrzewania. Nowoczesne instalacje pomp ciepła.

Instalacje i montaż kujawsko-pomorskie

piece pellet

Piece na pellet to innowacyjne rozwiązanie ogrzewania domu. Nowoczesne i bezawaryjne piece, jest to system grzewczy przyjazny dla środowiska dzięki niskiej emisji CO2. Posiadamy szeroki wybór pieców na Pellet. Zadbaj o komfort i ciepło w swoim domu. Doradztwo przy wyborze najlepszego rozwiązania.

pellet-piece-montaz-bydgoszcz
insatalacje-gazowe-bydgoszcz-montaz
montaż instalacji gazowych

instalacje gazowe

Nowoczesne instalacje gazowe podnoszą komfort użytkowania mieszkania lub domu. Domowa instalacja gazowa ma wiele zalet, przede wszystkim jest bezobsługowa, a także bardzo ekonomiczna. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pieca koszty są znacznie niższe niż przy ogrzewaniu prądem czy węglem.

Instalacja Klimatyzacji w kujawsko-pomorskim

Klimatyzacje

Montaż klimatyzacji to praktyczny i komfortowy system w domu lub mieszkaniu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości klimatyzacji możesz zadbać o powietrze w swoim domu. Zapewniamy kompleksową obsługę montażu, a także dojazd do naszych klientów z całego województwa Kujawsko-Pomorskiego.

klimatyzacje-montaż-bydgoszcz-kujawsko-pomorskie
fotowoltaika-instalacje-bydgoszcz-kujawsko-pomorskie
kolektory słoneczne i solary

fotowoltaika

Fotowoltaika pozwala wyprodukować darmową energię elektryczną pochodzącą z energii słonecznej. Instalacja ta jest całkowicie bezobsługowa. Korzyści z paneli fotowoltaicznych to niezależność i oszczędność, szybki  zwrot z inwestycji, a także energia elektryczna z własnej instalacji fotowoltaicznej.

montaż i instalacja wkładów kominowych

kominy i wkłady kominkowe

W ofercie posiadamy szeroką gamę wkładów kominkowych. Stylowe, bezpieczne i niezawodne źródło ciepła w twoim domu. Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem wkładów kominkowych. Ogrzewanie kominkowe to również sposób na dodatkowe oszczędności w okresie jesienno-zimowym.

kominy- wklady-kominowe-bydgoszcz-okolice


instalacje na terenie
Kujawsko-pomorskiego

Firma Instalacje Budowlane oferuje instalacje budowlane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmujemy się fotowoltaiką, montażem podłogówek, bojlerów, grzejników, a także instalacjami gazowymi i instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.

boiler-montaz-kujawskio-pomorskie-bydgoszcz

Bojlery

Bojler świetnie sprawdzi się tam, gdzie nie ma stałego podłączenia wody ciepłej. Nagrzewa nam on wodę, a także przechowuje ją.

grzejnik-montaz-bydgoszcz-instacje

grzejniki

Montujemy grzejniki pokojowe, łazienkowe, a także dekoracyjne.  Posiadamy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.

podlogowka-ogrzewanie-podlogowe-montaz-instalacje-bydgoszcz

podłogówka

W ofercie posiadamy montaż ogrzewania podłogowego. Jest to bardzo nowoczesny rodzaj ogrzewania domu.

Instalacje budowlane pompy ciepła

Zadzwoń i umów się na konsultacje z naszym specjalistą, aby dobrać instalację do twojego mieszkania. Nasza kadra to wysoce wyspecjalizowani fachowcy którzy znają swoją branżę od podszewki. Perfekcyjnie dobiorą urządzenia jak i elementy instalacji w Państwa domu.  


zamrażanie rur zasobniki bojlery grzejniki kominy i wkłady kominwe

Nasza wysoce wyspecjalizowana kadra zajmuje się instalacją i montażem: pompy ciepła, piece gazowe, piece pellet, piece ekogroszek, piece węglowe 5 klasa i ecodesign, instalacje gazowe, instalacje wod kan, podłogówka instalacje podłogowe i ścienne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, stacje zmiękczające wodę, klimatyzacje, bojlery, grzejniki, kominy i wkłady kominowe, zamrażanie rur, zasobniki, kolektory słoneczne i solary. 

opinie klientów instalacji budowlanych

Fachowa firma, praca została wykonana w wyznaczonym czasie i dokładnie. Konkurencyjne ceny i przemiła obsługa. Bardzo dobrze wykonana robota. Polecam każdemu!

5/5

Adam K.

Szybka fachowa obsługa. Nowoczesne grzejniki łazienkowe jak i pokojowe. Polecam każdemu skorzystać z usług Instalacji budowlanych tej firmy! Praca bez zarzutów.

5/5

Karol P.

Zakładali u mnie instalację gazową jak i wodno-kanalizacyjną. Obydwie prace bez zarzutów. Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do pracy. Polecam!!!

5/5

Jakub W.

Zadowolonych klientów
Zleceń
lat doświadczenia
przepracowanych godzin